Filtrovat podle:

Kreativita
je nejmocnější
silou byznysu

Všechny naše nápady, myšlenky
a řešení stojí na poznání
lidského chování, úctě
ke spotřebiteli a respektu
k našemu světu. Ale především
prostě věříme v moc a sílu kreativity.

Creative direction
Art Direction
Communication strategy
DTP
Digital Strategy
Production
Digital Production

O NÁS

Jak to začalo

V roce 1949 tři podnikaví gentlemani pořádně rozproudili reklamní průmysl. Bill Bernbach, Ned Doyle a Maxwell Dane přišli s novým přístupem k marketingu, který byl založen na poznání lidského chování, úctě k zákazníkovi a síle kreativity. Prostě si řekli, že místo toho aby pouze promlouvali k lidem, začnou s nimi vést dialog, čímž je zapojí do celého procesu, který tím stává oboustranně výhodný.

Jejich odkaz nám pomáhá uvědomit si, kdo jsme, v co věříme a jak se máme chovat. Zároveň nás vyzývá k neustálému souboji se zažitými konvencemi. Tato revoluce v myšlení začala u Bill Bernbacha, pokračuje dál přes Keitha Reinharda a trvá až po současnou generaci lídrů DDB.

Myšlenky a nápady jsou hlavním motorem DDB. Během svého vývoje jsme dospěli k mnoha podstatným a vzájemně souvisejícím myšlenkám.

+

Kreativita je nejmocnější silou byznysu

V DDB dlouhodobě usilujeme o co nejužší vzájemnou spolupráci s klienty a partnery, abychom pomocí kreativity stále nacházeli skrytý potenciál v lidech i značkách.
+

Poznání lidského chování

Věříme, že vynikající nápady vycházejí z pronikavého vhledu/silného insightu a dokonalého poznání lidského chování. Jeden dobrý nápad může pohánět značku po dlouhá léta.
+

Úcta ke spotřebiteli

Značky nejsou v rukou manažerů, nýbrž zákazníků. To je naše mantra, kterou se řídíme již řadu let. V dnešní době nic není důležitějšího a podstatnějšího, než si právě toto uvědomit.
+

Respekt k našemu světu

Uvědomujeme si, že - slovy Spidermana - s velkou mocí přichází velká zodpovědnost. Právě proto se snažíme používat kreativitu jako nástroj k vytváření dobrých věcí. Jak výmluvně poznamenal Bill Bernbach: „ My všichni, kdo pracujeme s masmédii, jsme tvůrci společnosti. Můžeme jí vulgarizovat, brutalizovat, anebo ji naopak pozvednout na vyšší úroveň.“
+

Náš team:

Darko Silajdžić
Managing Director
Radouane Hadj Moussa
Creative Director
Petr Vykoukal
Financial Director
Tomáš Mondschein
DTP Manager
Michal Paulík
Tribal Digital Director
Filtrovat podle:
Slova jsou zbytečná, rozhodují ukázky!

Contacts

DDB a. s.
Park House
Lomnického 1705/5
140 00 Praha 4
+420.221.013.111
+420.221.013.901